سیاست حفظ حریم خصوصی

آخرین به روزرسانی: 23 مارس 2021

این سیاست حفظ حریم خصوصی سیاست ها و رویه های ما در مورد جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شما هنگام استفاده از سرویس را شرح می دهد و به شما در مورد حقوق حفظ حریم خصوصی شما و نحوه حمایت قانون از شما می گوید.

تعبیر و تعاریف
تفسیر
کلماتی که حرف اول آنها با حروف بزرگ است دارای معانی تعریف شده در شرایط زیر هستند. صرف نظر از اینکه به صورت مفرد یا جمع ظاهر می شوند ، تعاریف زیر معنای یکسانی خواهند داشت.

تعاریف
برای اهداف این سیاست حفظ حریم خصوصی:

حساب به معنای یک حساب منحصر به فرد است که برای دسترسی شما به سرویس یا بخشهایی از سرویس ما ایجاد شده است.

شرکت (که در این توافق نامه به عنوان "شرکت" ، "ما" ، "ما" یا "ما" شناخته می شود) به افغان نوین اشاره دارد.

کوکی ها فایل های کوچکی هستند که توسط رایانه ، دستگاه همراه یا هر دستگاه دیگری توسط وب سایت شما قرار داده می شوند و حاوی جزئیات تاریخچه مرور شما در آن وب سایت از جمله موارد استفاده فراوان آن است.

کشور به: افغانستان اشاره دارد

دستگاه به معنای هر دستگاهی است که می تواند به سرویس مانند رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی دیجیتال دسترسی داشته باشد.

داده های شخصی هر اطلاعاتی است که مربوط به فردی شناسایی یا قابل شناسایی باشد.

سرویس به وب سایت اشاره دارد.

ارائه دهنده خدمات به معنای هر شخص حقیقی یا حقوقی است که اطلاعات را از طرف شرکت پردازش می کند. این به شرکتهای شخص ثالث یا اشخاصی گفته می شود که شرکت برای تسهیل خدمات ، ارائه خدمات از طرف شرکت ، انجام خدمات مربوط به این سرویس یا کمک به شرکت در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از سرویس ، در شرکت مشغول به کار هستند.

سرویس رسانه های اجتماعی شخص ثالث به هر وب سایت یا هر وب سایت شبکه اجتماعی اطلاق می شود که کاربر از طریق آن می تواند وارد سیستم شود یا برای استفاده از آن حساب ایجاد کند.

داده های استفاده به داده های جمع آوری شده به صورت خودکار ، یا با استفاده از سرویس یا از خود زیرساخت سرویس (مثلاً مدت زمان بازدید از صفحه) تولید می شود.

وب سایت به افغان اکنون اشاره دارد ، از https://afghannow.net/ قابل دسترسی است

منظور شما از شخصی است که به سرویس یا شرکت یا شرکت حقوقی دیگری که از طرف آن شخص به آن سرویس دسترسی دارد یا از آن استفاده می کند ، دسترسی دارد یا از آن استفاده می کند ، در صورت لزوم.

جمع آوری و استفاده از داده های شخصی شما
انواع داده های جمع آوری شده
اطلاعات شخصی
هنگام استفاده از سرویس ما ، ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات قابل شناسایی شخصی را در اختیار ما قرار دهید که می تواند برای تماس یا شناسایی شما استفاده شود. اطلاعات قابل شناسایی شخصی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

آدرس ایمیل

نام و نام خانوادگی

شماره تلفن

داده های استفاده

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی
ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را هر از گاهی به روز کنیم. ما با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه ، هرگونه تغییر را به شما اطلاع خواهیم داد.

ما قبل از اینکه این تغییر موثر واقع شود ، از طریق ایمیل و / یا یک اخطار برجسته در مورد خدمات ما به شما اطلاع خواهیم داد و تاریخ "آخرین به روزرسانی" را در بالای این سیاست حفظ حریم خصوصی به روز می کنیم.

به شما توصیه می شود برای هرگونه تغییر ، این سیاست حفظ حریم خصوصی را به صورت دوره ای مرور کنید. تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی هنگامی اعمال می شود که در این صفحه قرار گیرد.

با ما تماس بگیرید
اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سوالی دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید:

با مراجعه به این صفحه در وب سایت ما: https://afghannow.net/contact-us/