شرایط استفاده از خدمات

لطفاً قبل از استفاده از سرویس ما ، این شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه کنید.

تعبیر و تعاریف

تفسیر

کلماتی که حرف اول آنها با حروف بزرگ است دارای معانی تعریف شده در شرایط زیر هستند. صرف نظر از اینکه به صورت مفرد یا جمع ظاهر می شوند ، تعاریف زیر معنای یکسانی خواهند داشت.

تعاریف

برای اهداف این شرایط و ضوابط:

شرکت وابسته به معنای نهادی است که توسط یک حزب کنترل می شود ، توسط وی کنترل می شود یا تحت کنترل مشترک آن است ، در صورتی که “کنترل” به معنای مالکیت 50٪ یا بیشتر سهام ، سود سهام یا سایر اوراق بهادار است که حق رای دادن برای انتخاب مدیران یا سایر مرجع مدیریت را دارند. .

کشور به: افغانستان اشاره دارد

شرکت (که در این توافق نامه به عنوان “شرکت” ، “ما” ، “ما” یا “ما” شناخته می شود) به افغان نوین اشاره دارد.

دستگاه به معنای هر دستگاهی است که می تواند به سرویس مانند رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی دیجیتال دسترسی داشته باشد.

سرویس به وب سایت اشاره دارد.

شرایط و ضوابط (همچنین به عنوان “شرایط” نیز شناخته می شود) به معنی این شرایط و ضوابط است که کل توافق نامه بین شما و شرکت در مورد استفاده از سرویس را تشکیل می دهد. این توافق نامه شرایط و ضوابط با کمک تولید کننده شرایط و ضوابط ایجاد شده است.

سرویس رسانه اجتماعی شخص ثالث به معنای هرگونه خدمات یا محتوایی است (از جمله داده ها ، اطلاعات ، محصولات یا خدمات) که توسط شخص ثالث ارائه می شود و ممکن است توسط این سرویس نمایش داده شود ، درج شود یا در دسترس قرار گیرد.

وب سایت به افغان اکنون اشاره دارد ، از https://afghannow.net/ قابل دسترسی است

تصدیق

دسترسی و استفاده شما از سرویس منوط به پذیرش و انطباق شما با این شرایط و ضوابط است. این شرایط و ضوابط برای همه بازدیدکنندگان ، کاربران و سایر افرادی که به سرویس دسترسی دارند یا از آن استفاده می کنند اعمال می شود.

با دسترسی یا استفاده از سرویس شما موافقت می کنید که به این شرایط و ضوابط محدود شوید. اگر با هر بخشی از این شرایط و ضوابط مخالف باشید ، ممکن است به سرویس دسترسی نداشته باشید.

شما نشان می دهید که بالای 18 سال دارید. این شرکت به افراد زیر 18 سال اجازه استفاده از این سرویس را نمی دهد.

دسترسی و استفاده شما از سرویس نیز منوط به پذیرش و انطباق با سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت است. خط مشی رازداری ما ، خط مشی ها و رویه های ما در مورد جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی شما را هنگام استفاده از برنامه یا وب سایت توصیف می کند و از حقوق حریم خصوصی شما و نحوه حمایت قانون از شما می گوید. لطفا قبل از استفاده از خدمات ما ، سیاست حفظ حریم خصوصی ما را با دقت بخوانید.

تفسیر ترجمه

این شرایط و ضوابط ممکن است ترجمه شده باشد اگر ما آنها را در سرویس خود در دسترس شما قرار دهیم. شما موافقت می کنید که در صورت بروز اختلاف ، متن اصلی انگلیسی غالب باشد.

تغییرات در این شرایط و ضوابط

ما به اختیار خود حق خود را برای تغییر یا جایگزینی این شرایط در هر زمان حفظ می کنیم. اگر تجدید نظر مهم باشد ، تلاش منطقی خواهیم کرد تا حداقل 30 روز قبل از اعمال هرگونه شرایط جدید ، اخطار را ارائه دهیم. آنچه به منزله تغییر اساسی است ، به صلاحدید ما تعیین خواهد شد.

با ادامه دسترسی یا استفاده از سرویس ما بعد از اینکه این اصلاحیه ها م effectiveثر واقع شدند ، شما موافقت می کنید که به شرایط اصلاح شده ملزم شوید. اگر به طور کامل یا جزئی با شرایط جدید موافق نیستید ، لطفاً استفاده از وب سایت و سرویس را متوقف کنید.

با ما تماس بگیرید

اگر در مورد این شرایط و ضوابط س questionsالی دارید ، می توانید با ما تماس بگیرید:

با مراجعه به این صفحه در وب سایت ما: https://afghannow.net/contact-us/

Back to top button